5 ознак нездорових відносин

Перша ознака

Якщо в присутності партнера ви починаєте відчувати занепокоєння, ваше серцебиття частішає, а світ навколо в прямому сенсі перестає існувати, на обличчі всі ознаки фізичної залежності від людини. Якщо навіть після декількох місяців ці відчуття не змінюються спокоєм і розслабленням в присутності вашого обранця, пора бити тривогу - у вас розвивається підсвідома залежність від партнера, яка навряд чи зможе привести до чогось хорошого. Гармонійними відносинами можна назвати лише ті, де панують спокій і перманентне почуття захищеності.

Друга ознака

Вам постійно хочеться перебувати поруч з партнером, і навіть якщо доводиться розлучатися, то ви починаєте закидати коханого повідомленнями з питаннями, де він і чим займається. Повірте, тотальний контроль - поганий спосіб прив'язати до себе чоловіка. Рано чи пізно йому це набридне, і він буде навмисно приховувати від вас своє місцезнаходження тільки заради того, щоб «відвоювати» хоча б трохи особистого простору.

Третя ознака

Будь-який конфлікт закінчується в ліжку. З одного боку, це непогана можливість привнести трохи вогню в стосунки. Але варто забити на сполох, якщо по-іншому, наприклад, за допомогою конструктивного діалогу, проблеми вирішувати не виходить.

Четверта ознака

Пристрасть переростає в залежність в той момент, коли секс відходить на другий план, а необхідність в яскравих емоціях залишається, тому ви починаєте роздувати конфлікти на порожньому місці. У люблячих пар все відбувається з точністю до навпаки: після того, як перші місяці пристрасті закінчуються, починаються рівні і спокійні відносини, в яких кожен партнер відчуває себе комфортно.

П'ята ознака

Всеохоплююча пристрасть часом може зіграти з вами злий жарт. Через те, що ви відчуваєте залежність від свого партнера і настільки боїтеся втратити «джерело своїх яскравих емоцій», ви починаєте прощати неприпустимі речі: грубість, зневага, шпильки на свою адресу. Звертаємо увагу, що по-справжньому люблячий чоловік ніколи не дозволить собі образити свою другу половину, а навпаки буде намагатися підживлювати її впевненість в собі.


Loading...
Scroll to top