Неймовірно, але факт: суворі дієти більше ні до чого. Здорове і гарне тіло починається з правильних думок!

1. Їж яйця на сніданок

Вони більш ситні і допоможуть з'їсти менше калорій протягом дня.

2. Вимкни, нарешті, телевізор

Особливо, коли їси. Дослідження показали, що під час захопленого перегляду ти з'їдаєш на 40% більше, ніж зазвичай. Та й взагалі, відволікатися на що-небудь ще під час їжі - справа невдячна. Так що відклади в сторону свій телефон, книгу або журнал і приділи час прийому їжі.

3. Спробуй кокосове масло

Це недешеве задоволення відплатить тобі сторицею. Кокосове масло - джерело дієтичного жиру, який, на відміну від інших, стимулює твій метаболізм і зменшує апетит.

4. Уникай алкоголь

Якщо складно відмовитися від келиха після трудового дня, то прибережи його хоча б до вихідних. Алкоголь дуже калорійний, що зведе твої успіхи до нуля. А якщо вже сильно припекло, віддай перевагу горілці, вину або світлому пиву: в цих напоях найменше калорій.

5. Розумна рокіровка

Замість того щоб зовсім позбавляти себе їжі, заміни її на щось корисне. Як мінімум, тобі буде що їсти, а значить, не все втрачено. Шматочок піци заміни салатом з куркою, чіпси - горіхами. Це теж смачно і набагато корисніше.

6. Фрукти раз в день

Фрукти - відмінний перекус, і не потрібно довго з ними морочитися. У них немає жиру, багато води і клітковини.

7. Пий воду перед їжею

Повір, півлітра води перед вечерею стримають твій апетит.

8. Готуй наперед

Якщо ти знайшла смачний і корисний рецепт, приготуй відразу кілька порцій. Коли тобі буде лінь стояти біля плити, ці стратегічні запаси врятують від необдуманих гастрономічних рішень.

9. Займайся спортом

Банально, але так. Кардіонавантаження - кращий спосіб тримати себе у формі і просто бути здоровим. А ось аеробіка допоможе сформувати гарний рельєф.

10. Чисти зуби після їжі

Через півгодини після вечері почисти зуби. Навіть якщо ти ще не збираєшся спати, є шанс, що це врятує тебе від несподіваного нічного перекусу.

11. Не сиди на дієті, харчуйся правильно

Ефект від дієти, можливо, і швидкий, але нетривалий. Як правило, 60% втраченої ваги згодом повертаються. Постарайся змінити свій спосіб життя, а не тільки меню. Зверни увагу на користь продуктів, а не їх калорійність.

12. Уникай напівфабрикатів

Краще витратити зайві півгодини на приготування їжі, ніж їсти напівфабрикати. У них маса консервантів, які не тільки гальмують природні процеси в організмі, але і скорочують твоє життя.

13. Залежність від їжі

Дослідження показують, що 20% людей страждають залежністю від їжі, як наркомани. Якщо ти не можеш контролювати себе і свою силу волі, звернися до фахівця. Тобі буде дійсно складно впоратися з цим самостійно.

14. Користуйся маленькими тарілками

Дивовижний факт: чим менше тарілка, тим менше хочеться з'їсти.

15. Більше овочів

Замість того щоб оплакувати відсутність вермішелі, картоплі та хліба, краще постарайся наповнити свій раціон овочами.


Loading...
Scroll to top