Сало - чудовий провідник, що дозволяє забезпечити шкіру корисними речовинами, що знаходяться в косметичних засобах.

Воно значно ефективніше штучних основ, подібних як, наприклад, парафін, оскільки є спорідненою субстанцією для шкіри людини. Ніякі інші речовини не можуть доставляти калорійні елемента так глибоко в шкіру.

Сучасні креми, особливо калорійні, зроблені на основі свинячого або пташиного жиру. Вони, проникаючи в шкіру, можуть доставити коензими, сприяють розгладженню зморшок, вітаміни та інші необхідні компоненти.

Такі засоби найкраще оберігають епідерміс від обмороження. З давніх часів сало також є вірним знаряддям при догляді за шкірою рук. Сучасні справжні креми також випускаються на його основі. Красуні минулого і прогресивні дівчата користуються багатоцільовим і вельми легким рецептом збереження краси губ - змащують їх на ніч шматочком сала.

Свинячий делікатес є один з найбільш живильних продуктів, і при цьому він може допомогти скинути зайву вагу. Потрапляючи в наш організм, корисні речовини даного продукту прискорюють механізм розщеплення жирів. Парадокс, але щоб скинути зайву вагу, потрібно 4-5 разів на день з'їдати перед прийомом їжі 15-20 г сала.

Джерело: help-pohudet.ru


Загрузка...
Loading...
Scroll to top